- Apostilli Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı) Islak İmzalı Yetkili Makamlardan Alınmış Olmalı. - İlkokul, Ortaokul veya Lise Diploması. - Pasaport Fotokopisi
Eş ve Çocuklar İçin (İsteğe Bağlı);
Eş için; Apostilli Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı) Apostilli Evlilik Belgesi (Nüfus Müdürlüklerinden)+Ücret Çocuk İçin ; Her Bir Çocuk İçin Apostilli Doğum Belgesi (Nüfus Müdürlüklerinden) 15 Yaş Üstü Çocuklar İçin Apostilli Adli Sicil Belgesi + Ücret
1.Seçenek Vekalet İle
- Bu Seçenek ile Karadağ'a gelmeden bizim size göndereceğimiz Türkçe Vekalet örneğini Noterden tasdik ettirdikten sonra kaymakamlıktan apostil yaptırıyorsunuz. - Vekalet ve pasaport ile şirket adınızı bizimle paylaşıyorsunuz. - Sonrasında Vereceğimiz adrese evraklarınızın aslını gönderiyorsunuz. - Biz sizin vekaletinizle şirket kuruluş işlemlerini yapıyoruz. - 1 yıl içersinde 2 veya 3 günlüğüne Karadağ'a gelerek imza ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. - İşlemleriniz bittikten sonra ortalama 30 gün içinde oturum kartınız çıkmaktadır.
2.Seçenek Karadağ'a Gelerek
- Bu Seçenek ile Karadağ'a Ortalama 10 gün gelmeniz gerekmektedir. - Gelirken yanınızda mutlaka apostilli sabıka kaydı ve diplomanızı getirmelisiniz. - Karadağ'a geldiğinizde Noterde işlemlere başlıyoruz. - Şirketiniz kurulduktan sonra imza ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. - İşlemleriniz bittikten sonra ortalama 30 gün içinde oturum kartınız çıkmaktadır.