1.Seçenek Vekalet ile 2.Seçenek Karadağ'a Gelerek 3.Bu Seçenekte 3 Gün Konaklama ve Havalimanı Geliş ve Gidiş Transferi Dahildir.
Gerekli Evraklar;
-Apostilli Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı) Islak İmzalı Yetkili Makamlardan Alınmış Olmalı. - İlkokul, Oktaokul veya Lise Diploması. - Pasaport Fotokopisi
Eş ve Çocuklar İçin (İsteğe Bağlı );
Eş İçin; Apostilli Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı) Apostilli Evlilik Belgesi (Nüfus Müdürlüklerinden )+Ücret Çocuk İçin ; Her Çocuk İçin Apostilli Doğum Belgesi(Nüfus Müdürlüklerinden ) 15 Yaş Üstü Çocuklar İçin Apostilli Adli Sicil Belgesi+Ücret
1.Seçenek Vekalet İle
- Bu Seçenek ile Karadağ'a gelmeden bizim size göndereceğimiz Türkçe Vekalet örneğini Noterden tasdik ettirdikten sonra kaymakamlıktan apostil yaptırıyorsunuz. - Vekalet ve Pasaport ile Şirket Adınızı bizimle paylaşıyorsunuz. - Sonrasında vereceğimiz adrese evrakların aslını gönderiyorsunuz. - Biz sizin vekaletinizle şirket kuruluş işlemlerini yapıyoruz. - 1 Yıl içersinde 2 veya 3 günlüğüne Karadağ'a gelerek imza ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. - İşlemleriniz bittikten sonra ortalama 30 Gün içinde oturum kartınız çıkmaktadır.
2.Seçenek Karadağ'a Gelerek
- Bu Seçenek ile Karadağ'a Ortalama 10 gün gelmeniz gerekmektedir. - Gelirken yanınızda mutlaka Apostilli Sabıka Kaydı ve Diplomanızı getirmelisiniz. - Karadağ'a geldiğinizde Noterde işlemlere başlıyoruz. - Şirketiniz kurulduktan sonra imza ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. -İşlemleriniz bittikten sonra ortalama 30 gün içinde oturum kartınız çıkmaktadır.